ecomail.cz

Ako sa starť o pleť v lete

Ako vieme pomôcť vyčerpanej pokožke a naštartovať ju? Zdravá pokožka je predovšetkým celistvá. K prirodzenej regenerácii potrebuje hlavne dostatočne prevrstvenú hydratáciu.

Obnoví sa tak jej priechodnosť a jej absorpčná schopnosť viazať vitamíny a minerály, ktoré sú najprirodzenejšími katalyzátormi všetkých metabolických procesov kože.

Hydratovať, hydratovať, hydratovať

Hydratovaná pleť má prirodzenú schopnosť obnoviť regeneračnú vlastnosť buniek. Čiže nielen viazať vitamíny a minerály v jadre bunky, ale aj sceliť jej membránu a nabudiť zdravú bunkovú aktivitu. Hydratovaná pleť je pevná, vyhladená, rozjasnená, ale predovšetkým zdravá!

Jedinečný DIOLIFT HYDROGEL

Zdravú hydratáciu vám pomôže obnoviť jedinečný DIOLIFT HYDROGEL, ktorý svojím komplexom bioaktívných látok, ako je kyselina hyalurónová, viaže molekuly vody na bunkovej úrovni a svojím bohatým zložením organického kremíku podporuje syntézu kolagénu, spevňuje sieť kolagénových a elastínových vlákien a tým
zahusťuje tkanivo, obnovuje energetickú polaritu buniek, vyhladzuje a vypína kontúry tváre. Ďaľšie minerály, ako je horčík, zinok, mangán, meď, selén, molybdén, síra, sú nevyhnutnou súčasťou obnovy reťazcov aminokyselín, ktoré sú zase neoddeliteľnou súčasťou tvorby zdravých bielkovinových jednotiek kože ako je keratín.

Obohaťme pleť o vitamíny

Dôležitými prvkami v kozmetických produktoch sú ozón a kyslík. Okysličené bunky sú aktívne, životaschopné, plné energie, čiže akýkoľvek proces oxidácie dokážu úspešne odvrátiť, spomaliť, až zastaviť. Okysličené bunky nepodliehajú procesu oxidácie, čiže ani procesu starnutia. Koloidné minerály s kyslíkovou väzbou navrátia bunkám zdravú odolnosť. Dlhá zima pokožku vyčerpáva, ubúdajú zásoby živín a keďže je leto a slnečné obdobie znova záťažou, potrebujeme po zime dôkladnú obnovu bunkovej výživy. Doplniť základné vitamíny A, C, E, ktoré sú aj najprirodzenejšími antioxidantmi v obrane pokožky voči UV žiareniu. Dostatočne vyživené bunky vedia prirodzene ochrániť bunkovú membránu a pleť je pripravená na slnečné lúče.

Ozónové krémy Venisfér a Estrozin

Špeciálne krémy VENISFÉRESTROZIN sú životobudičmi na unavenú pleť. Navrátia jej pružnosť, naplnia ju vitamínmi a biologicky aktívnymi látkami, ako sú betaglukány, skvalen, fytoestrogény a vďaka vzácnym esenciálnym olejom, ako je jojobový, šípkový, sójový, makadámiový olej, obnovia lipidovú vrstvu kože, ako aj zásobu ceramidov v spojivovom tkanive, čím scelia a zjednotia tonus kože.

Autor: profesionálna kozmetička Katarína Žužičová
Máte problém s pleťou?
Pýtajte sa našej profesionálnej kozmetičky Kataríny Žužičovej TU

BIO kozmetika DIOCHI na starostlivosť o pleť počas leta