ecomail.cz

Ako si zregenerujete kĺby?

„Moje skúsenosti hovoria jasnou rečou. Mnoho ľudí si už otázku ako zregenerovať kolenné kĺby položilo, ale málo z nich pre to niečo urobilo. Ponúkam vám návod, ako na to,“ hovorí bioterapeut Vladimír Ďurina.

Takmer dve tretiny nášho tela tvorí voda. Voda je rovnako najdôležitejším transportným prostriedkom a preto sa niet čo čudovať, že celkové množstvo vody a aj hladina v nej rozpustených látok sú úzkostlivo udržiavané v úzkych hraniciach.Ak nepijeme dostatočné množstvo vody, dochádza k zahusťovaniu solí v tele a stúpa tiež hladina odpadových látok a voľných radikálov. Voľné radikály potom dokážu poškodzovať bunky a urýchľujú starnutie. Keď pijeme,riedime v tele ich nebezpečnú koncentráciu a zmierňujeme ich negatívne účinky. Vidíte, aké dôležité je piť dostatočné množstvo kvalitnej čistej vody, ale bez minerálov. Minerálky si ponechajte na krátkodobé pitie. Je potrebné piť vodu bez veľkého obsahu minerálnych solí a najmä sodíka,ktorý zadržiava vodu v tele. Čo je umyté, to je čisté a pitím predchádzame starnutiu.

Centrom, ktoré riadi a kontroluje hospodárenie s vodou sú obličky. Tie najskôr odfiltrujú vodu a mnoho v nerozpustných molekúl z pretekajúcej krvi, potom opäť absorbujú tie molekuly, ktoré sú pre organizmus významné a naopak v tvoriacom sa moči ponechajú odpadové látky, ktoré majú byť vylúčené z tela.Počas 24 hodín obličkami pretečie 150 l vody a späť sa vráti asi 99%vylúčeného filtrátu, takže zostáva asi 1,5 l, čo je priemerné denné množstvo moču. Byliny, ktoré obsahujú Diocel kvapky, urýchľujú vylučovanie moču a bránia usadzovaniu močoviny v kĺboch.

Čo oslabuje obličkynajviac?

Je to najmä rafinovaný cukor a mnoho živočíšnych bielkovín. Ďalej ťažké kovy, nadbytok kofeínu, nadbytok alkoholu a chemických látok v strave. Môže to byť aj veľa minerálov a vitamínov.

Postup regenerácie

Ak chceme začať s regeneráciou kolenných kĺbov, musíme obmedziť prísun živočíšnych bielkovín v strave a tiež cukru. Obmedzíme pitie čiernej kávy a iných nápojov s kofeínom. Zabudnite na salámy, paštéty a iné mastné pochutiny a ťiež ťažké smotanové omáčky. Vyhnime sa kakau,rebarbore, špargli a strukovinám. Cukor nahraďme medom. Zvýšme príjem tekutín, najmä čistej vody, ale radšej si urobme čaj z niektorej rastliny,ktorú vám odporučíme. Nepleťme si čistú vodu do sladkou malinovkou. Úpravou stravy celý rad problémov vyriešite. Len nezaspať na vavrínoch a jesť tak dlhší čas, až do zregenerovania kĺbov. Začnite užívať Diocel. Spočiatku malé dávky, napríklad 3 x 3 kvapky denne a postupne zvyšujte na 3 x 10 kvapiek denne. V prípade zápalových stavov kĺbov použite ako predvoj Intocel v dávke dvoch fľaštičiek vo rovnakom dávkovaní ako som písal o Dioceli. Reakcia tela môže byť taká, že vás najskôr začnú bolieť kolenné alebo aj iné kĺby viac.Súvisí to s reverznou reakciou a aktiváciou ochranného systému tela. Ten sa začína prebúdzať. Namočte si ruku vodou, kvapnite jednu kvapku Diocelu do mokrej dlane a natrite si kolená a oblasť obličiek. Ak bioinformačný prípravok aplikujete zvnútra aj zvonka, regenerácia prebieha rýchlejšie. Ak máme čas, môžeme regeneráciu podporiť pitím bioinformačného bylinného nápoja z rastliny smilax lekársky, ktorý si kúpte v Sféra klube DIOCHI alebo v našom e-shope.TU. Výborný je aj bylinný nápoj z rastliny Achyrocline satureioides, ktorá má tiež priaznivý vplyv na metabolizmus. Počítajte s tým, že regenerácia závisí od stupňa degenerácie kĺbov, na celkovej kondícii a vašom genetickom oslabení. Dĺžka regenerácie je od 3 do 12 mesiacov a vtedy by ste už mali pocítiť pozitívne výsledky. Nezabúdajme na to, že potrebujeme jesť zdravo,pravidelne sa pohybovať a nechcime zázraky na počkanie, najmä keď sa kĺby degenerovali niekoľko rokov. Zázrak sa stane len s vaším pričinením.

Autor: Vladimír Ďurina, bioteapeut