ecomail.cz

Alergie

Za jednu z najnebezpečnejších alergií je považovaná alergická reakcia na orechy. To ale neznamená, že by sme mali mať prehnaný strach tieto výživné potraviny jesť.

Alergia na orechy a liečba

Koniec koncov prinášajú telu množstvo pôžitku a výživných látok. Para orechy sú bohaté na selén, ktorý podporuje organizmus v boji proti rakovine. Avšak alergik, ktorý je na tieto potraviny citlivý, ich musí zo stravy úplne vylúčiť. Príroda ale má byliny osvedčené aj na alergické stavy. Dôležitá je detoxikácia a náprava správnych funkcií nášho tela. Odporúčam výživový doplnok DEVIRAL plus. Počítať musíme minimálne s dvomi mesiacmi užívania. Pridať môžeme aj DETOXIN kvapky alebo DIOCEL kvapky a bylinný nápoj ACHYROCLINE či BURRITO.

Alergia na slnko - čo pomáha

Alergia na slnko si žiada zvýšenú konzumáciu vitamínu E a výživových doplnkov. Tú môžu ľudia do svojho tela dostať prirodzenou cestu vo forme stravy. Vitamín E je obsiahnutý v mlieku, strukovinách, listovej zelenine, špenátu, obilných klíčkoch, sójových bôboch atď. Alebo ho môžu ľudia priajať prostredníctvom doplnkov stravy.

Predispozíciu k alergii môžeme dediť
Prečo sa z niekoho stane alergik a iný je priveľkej citlivosti imunitného systému ušetrený? Určite jestvujú pre alergiu dedičné predispozície. Nededí sa konkrétna alergia, ale skôr nevyváženosť imunitnej obrany, ktorá vzniku alergie nahráva. Ak je rodič alergický na peľ tráv, čelí aj jeho dieťa zvýšenému vzniku alergie, ale môže byť alergické napríklad na arašidy alebo na kravské mlieko. Základom je však zdedená záťaž toxínov. A tiež, ak sa u matky objavila alergia napríklad v sedemnástich rokoch, jej dieťa už môže byť alergikom od narodenia. V pozadí môže byť intoxikácia ťažkými kovmi a informačná záťaž týchto kovov, ktorá má vplyv na obličky a ďalšie orgány. Tým sa blokuje detoxikácia a alergia z nevinnej formy postupuje ďalej, podobne ako tikajú hodiny a postupne sa oslabujú aj ďalšie detoxikačné orgány, až sa veľká ručička imaginárnych hodín zastaví na pľúcach a všetko sa prejaví ako posledný druh alergie – astma. Keď sa zaťažia pľúca, zaťaží sa tým aj srdce a organizmus je vystavený silnej intoxikácii. V takýchto prípadoch odporúčam užívať výživové doplnky značky DIOCHI napríklad DETOXINDIOCEL kvapky. Pri chronických problémoch sa užívajú vo veľmi malých dávkach. Kvapky pôsobia do hĺbky pomocou biorezonancie. Kapsuly, ako sú napríklad DEVIRAL plus, ktorý je úplne unikátny pri alergiách akéhokoľvek typu, zas pôsobia prostredníctvom fytolátok. Obsahuje byliny, pri ktorých výskumy potvrdili antihistaminické účinky, čo znamená, že naše telo na alergén, ktorý nám robil problémy reaguje menej citlivo a nespôsobuje tak veľmi silnú alergickú reakciu. Byliny súčasne pôsobia detoxikačne na pečeň, obličky, pľúca a črevá. Po dlhšom čase zistíme, že daný alergén nám už nespôsobuje tak silné reakcie, stáva sa, že postupne vymiznú. U každého je čas regenerácie iný, ale imaginárne alergické hodiny je možné vrátiť späť. Rozhodne zlepšiť sa môže každý a vyhrať nad alergiou je tiež možné.

Transformácia alergie
Deti a ich rozvíjajúci sa imunitný systém sú na vznik alergií omnoho náchylnejšie ako dospelí. Myslíme si, že z mnohých alergií postupne vyrastieme, ale môžeme sa mýliť. Alergia prejavujúca sa vyrážkami na pokožke zmizne, ale to je len zdanlivé, v skutočnosti pokračuje ďalej v skrytej forme, neprejavuje sa už vyrážkou, ale možno dysfunkciou ďalšieho detoxikačného orgánu a po rokoch môže zaútočiť v podobe vážnej choroby. Preto je dôležité začať detoxikovať už pri prvých príznakoch akejkoľvek alergie. Ak vieme, že máme alergiu a čakáme, kým na jar vypukne, vyskúšajme DETOXIN kvapkyDEVIRAL plus kapsuly, začať môžeme hneď, bez odkladu. Nečakajme, kým sa nás jar alebo leto opýta: „Čo si robil v zime?“ Prečo si nedopriať dovolenku už bez alergie?

Autor: Vladimír Ďurina

Výživové doplnky pri alergii