ecomail.cz

Dokonalé trávenie

Pod etiketou krásneho kosatca sa ukrývajú kvapky Astomin, ktoré stimulujú celý organizmus a sú poriadne horké.

Posilnime žalúdok

Na fľaštičke je číslo štyri, ktoré neznamená len pozíciu prípravku v Regenerácii vo Sfére. Bez posilnenia žalúdka trpí aj ďalších päť základných orgánov, ktoré sú prepojené energetickými dráhami. Keď máme nedostatok životnej energie, mali by sme v prvom rade posilňovať žalúdok a súčasne upraviť svoje stravovacie návyky. Mnoho bylín v prípravku ASTOMIN slúži ako nárazník pri intoxikácii organizmu jedlom a alkoholom. Podobné účinky majú tiež byliny, ktoré sú obsiahnuté v INTOCEL kvapkách.

Žalúdok a slezina spolupracujú

Z pohľadu čínskej medicíny je hlavnou úlohou sleziny spolu s jej párovým orgánom žalúdkom riadiť tráviace procesy. Do tohoto systému patrí žalúdok, svalstvo, pery a ústa. Energia z kvalitnej potravy vstupuje do žalúdka a odtiaľ do srdca. Žalúdok a slezina sú základom tvorby a premieňania energie. Oslabenie žalúdka sa môže prejaviť zápachom z úst, ktorý nie je z toho, čo sme práve zjedli. Takýto zápach určite neodstráni žuvanie žuvačky, problém musíme hľadať hlbšie v tele, konkrétne v žalúdku.

Riadenie prepravovania a premieňania

Slezina prepravuje a distribuuje jemné esenciálne látky získané pri trávení potravy. Jej úlohou je strážiť správne prúdenie vyživujúcej energie zo stravy. Keď jeme surovú stravu, napríklad zeleninu a ovocie, ktorá je plná energie, aj slezina má šancu vyrobiť kvalitnú vyživujúcu energiu. Táto vyživujúca energia získaná z potravy je energiou sleziny vynášaná do pľúc, odtiaľ vstupuje do srdca a potom spolu s krvou prúdi cievami po celom tele a prináša živiny všetkým častiam organizmu od pokožky až po kosti. Je to zložitý proces, ktorý dokazuje, aké dôležité je jesť kvalitnú stravu a nie odpad bez energie.

ASTOMIN harmonizuje trávenie

Žalúdok aj slezinu môžeme veľmi rýchlo posilniť bioinformačným výživovým doplnkom ASTOMIN. Podľa čínskej medicíny už strata chuti na jedlo signalizuje nedostatočnosť v oblasti sleziny. Oslabenie sleziny sa tiež prejavuje zvýšenou chuťou na sladké. Môžu sa objaviť aj mäkké opuchy, silné zahlienenie, bezvládnosť končatín, hnačky. Slezina je veľmi citlivá na vlhkosť. Ak vnikne vlhkosť do tela, napáda v prvom rade slezinu a vyvoláva pocity ťažoby v hlave, plnosti žalúdka, lepkavé sliny. Ročným obdobím sleziny je neskoré leto. V tomto období sú slezina a žalúdok najviac zraniteľné, rovnako ako celé tráviace ústrojenstvo. Keď je oslabený žalúdok a slezina, môže dôjsť k zablokovaniu energie stredného žiariča, čo nakoniec spôsobí blokovanie distribúcie energie do celého tela. Ak telo trpí celkovým nedostatkom energie, začnime posilňovaním žalúdka a sleziny a to kvalitnou stravou a bioinformačným bylinným výživovým doplnkom ASTOMIN.

Autor: bioterapeut Vladimír Ďurina, autor produktov DIOCHI


Produkty DIOCHI vhodné pre lepšie trávenie


INTOCEL
KVAPKY

* očista čriev, podpora trávenia 
* obmedzuje prekyslenie organizmu    
* harmonizuje tráviaci systém    
* dodáva energiu a vitalitu
Produkt si môžete kúpiť za 15,99 €


ACHYROCLINE
BYLINNÝ NÁPOJ 

* výborný detoxikačný nápoj na očistu tela
* detoxikácia pečene, hrubého a tenkého čreva      
* posilňuje obličky   
* upokojuje centrálny nervový systém
* rozjasňuje psychiku
Produkt si môžete kúpiť aj jednotlivo za 7,49 €


INTOCEL
KAPSULY

* metabolické poruchy
* odstraňuje z tela toxíny a škodlivé splodiny metabolizmu
* podporuje regeneráciu pečene a žlčníka
* má pozitívne účinky na črevá
Produkt si môžete kúpiť za 15,99 €