ecomail.cz

MUDr. Lenka Hodková radí: Ženský hormonálny systém

Fytolátky v produktoch DIOCHI na poruchy menštruácie - Hormonálna rovnováha je veľmi citlivá záležitosť. Ak dochádza k správnej sekrécii hormónov, funguje telo ako dobre nastavený stroj

Akákoľvek odchýlka vedie k poruche, ktorá sa prejavuje nepríjemnými fyzickými aj psychickými stavmi. Ženský organizmus je veľmi citlivý na hormonálnu nerovnováhu. K fyzickým prejavom patria najmä poruchy menštruačného cyklu, neschopnosť otehotnieť, donosiť plod, klimakterické problémy v staršom veku. Psychické poruchy sa týkajú najmä kolísania nálad, ale môžu sa prejavovať aj závažnejšie problémy, ako sú neurózy a následné depresie.


ESTROZIN krém
je vynikajúci prípravok z radu bioinformačnej kozmetiky. Je možné ho využiť lokálne, ale aj aplikovať na reflexné zóny. ESTROZIN veľmi priaznivo pôsobí na pokožku, pri jeho dlhodobejšom užívaní sa uplatňuje účinok redukcie vrások. ESTROZIN krém je možné používať aj na nehojace sa kožné problémy. Nepáli, nedráždi, má protimikrobiálne účinky, dokáže pokožku priaznivo ovplyvniť a prebudiť jej regeneračné schopnosti.

ESTROZIN kvapky sú preparát, ktorý vďaka svojmu zloženiu dokáže harmonizovať činnosť žliaz s vnútorným vylučovaním, čím reguluje hladinu hormónov a ich výkyvy. Udržiava tak pravidelnosť cyklu, prirodzenú energiu organizmu, psychickú pohodu a vyrovnanosť. Vďaka protimikrobiálnemu pôsobeniu fytolátok znižuje tiež náchylnosť k vzniku gynekologických zápalov.


CYTONIC kapsuly
obsahujú rastlinu Maytenus ilicifolia, ktorá vyniká množstvom účinkov na harmonizáciu hormonálneho systému ženy. Obsahuje fytoestrogény, ktoré harmonizujú činnosť žliaz s vnútorným vylučovaním, najmä hypofýzy, ktorá je nadradená ostatným žľazám. CYTONIC je tiež účinný životobudič, harmonizuje tok energie v organizme.

Autorka: MUDr. Lenka Hodková