ecomail.cz

Posilnite cievy, zlepšite pamäť

Nesprávnym stravovaním môžeme prekysliť organizmus. Najmä ak jeme priveľa rafinovaného bieleho cukru, denne mäso či mastné výrobky a necvičíme alebo sa priveľmi nepohybujeme.

Ak k tomu pripočítame jazdu autom, a to aj vtedy, keď je to zbytočné, telo máme zas o niečo kyslejšie. Navyše nám pribúdajú nevítané kilogramy. Vďaka prekysleniu nám ubúdajú z tela zásadotvorné minerály, vápnik, horčík, draslík. Nesprávnou stravou oslabujeme aj funkciu obličiek. Tento párový orgán sa stará o hospodárenie s minerálmi či s vodou a pečeň je zas zodpovedná za kondíciu ciev. Oslabením oboch orgánov získavame predpoklady na vznik vysokého krvného tlaku, naše cievy sa navyše stávajú krehkými a napĺňajú sa cholesterolom. Keď prekyslenie trvá priveľmi dlho v tepnách a žilách sa hromadia usadeniny cholesterolu, jemné vlásočnice prestávajú byť priechodné a tým trpia všetky orgány, pretože nedostávajú potrebnú výživu. Naviac krv nemôže z tenkého čreva odoberať dostatok výživnývh látok a toto oslabenie sa preto dotýka aj mozgu.

Zaujímavé súvislosti

Tenké črevo je podľa čínskej medicíny spolupracujúcim orgánom srdca. Problémy s tenkým črevom sa preto neskôr prenesú na srdce, kde sa môžu prejaviť ako palpitácie. Jeden orgán spolupracuje s druhým, druhý s tretím, a tak ďalej. Takže choroba nie je oslabením jediného orgánu či ohraničeného miesta. Problém sa stáva takým veľkým, ako veľmi sú oslabené základné funkcie orgánov, či ako hlboko je oslabený náš imunitný systém. Tomu potom zodpovedá aj zaťaženie rôznymi vírusmi, baktériami, mikróbmi a plesňami.  Cievy sa zužujú a telo je prinútené zvýšiť krvný tlak. Rastie tak nebezpečenstvo popraskania ciev a srdce trpí veľkou záťažou. Omnoho viac mu ešte škodíme ak sme silní fajčiari alebo už máme priveľmi oslabené pľúca. Nakoniec k upchaniu stačí len malá krvná zrazenina. Celková záťaž sa prejaví na výkonnosti tela a tak aj malé rozčúlenie nám narobí mnoho problémov, ktoré sa môžu prejaviť na zdraví srdca či mozgu. Jediná prasknutá vlásočnica v mozgu spôsobí mŕtvicu, jediná prasknutá vlásočnicana srdci infarkt. Jediné, čo sa dá robiť, je začať sa pohybovať, lepšie sa stravovať a zbytočne sa nerozčuľovať.

Vyskúšajte Venisfér

K tomu môžeme užívať liečivérastliny alebo osvedčené prírodné preparáty, ako je Venisfér od firmy Diochi. Tento produkt posilňuje organizmus a vďaka tomu si telo samé upraví problémy, ktoré ho sužujú. Veľkým benefitom je, že sa zároveň zlepší okysličnie organizmu. Kardiovaskulárny systém nie je vždy schopný zásobovať telo dostatočným množstvom kyslíka a preto dochádza k odumieraniu buniek. S pribúdajúcim vekom trpí organizmus týmto problémom častejšie. Venisfér je elixír pre starších ľudí, ale aj športovcov. Keď cvičíme, potrebujeme totiž tiež zvýšiť výkon a nebyťunavení. Chceme byť úspešnejší než ostatní a zlepšnie rozvodu kyslíka nám môžezaistiť lepšie športové výkony. Byliny Venisféru sa svojimi účinkami dopĺňajú a posilňujú nielen cievny systém, ale tiež srdce, krv, obličky, mozog a nakoniec aj pečeň. Vďaka bylinám Venisféru dokáže telo omnoho lepšie tolerovať nedostatok kyslíka, a tak majú bunky väčšiu šancu prežiť. Posilní sa srdce, zlepší sa funkcia pečenea mnoho problémov vrátane zábudlivosti zmizne. Účinné látky zabraňujú kŕčovitým sťahom jemných kapilár a zlepšujú prekrvenie citlivých miest, ako je mozog a srdce. Rastliny pomáhajú v boji proti kardiovaskulárnym chorobám srdca a ciev. Venisfér obsahuje byliny, ktorými môžeme predchádzať vzniku alergií a artritíde. Pomôže zmierniť alergické reakcie, ako sú vyrážky, senná nádcha, astma, autoimunitné ochorenia a ďalšie problémy. Okrem posilnenia pečene a srdca si môžeme vďaka tomuto prípravku zlepšiť pamäť. Preto tento bylinný bioinformačný detoxikačný komplex privíta každý študent, ktorý má problémy s učením.

Náš tip:

Odporúčam aj ďalšie, rovnako dobré prípravky na zefektívnenie učenia ako sú Astomin, , a Levamin, všetky od firmy Diochi. Zlepšujú pamäť a posúvajú nás do vyšších sfér.

Autor: Vladimír Ďurina, bioterapeut