ecomail.cz

Prasacia chrípka útočí

„Prasacia chrípka je opäť  skutočnosťou! Vieme, že ide o chrípkový vírus A(H1N1),“ hovorí bioterapeut Vladimír Ďurina. Na Slovensku aj v Česku už tento vírus vyčíňa. Ako sa podľa autora produktov pripraviť na jeho útok?

Prevencia s prípravkami DIOCHI

„Spomedzi našich prípravkov ako najsilnejší vychádza DEVIRAL, VIRAIMUN, SAGRADIN, ale aj BAKTEVIR, ASTOMIN, ASTOFRESH. Z našich bioinformačných čajov sú to ACHYROCLINE a RUŽA STOLISTÁ,“ odporúča uznávaný bioterapeut Vladimír Ďurina. Z produktov si vyberte dva alebo tri a užívajte ich ako dvoj-kombinácie či troj-kombinácie. Účinná trojica bojovníkov proti chrípke je: BAKTEVIR, DEVIRAL a VIRAIMUN, k tomu pridajte pitie spomínaných čajov.
Dávkovanie pre kapsuly je 3 x 2 kapsule denne, kvapky 3 x 20 kvapiek denne. Nezabúdajte imunitu podporiť užívaním vitamínu C, 1000 mg denne. Z bioinformačných krémov potrebujete ESTROZIN krém, ktorý si natierajte na pokožku nad oblasť sleziny, žalúdka a močového mechúra až 2x denne. Vyskúšajte tiež silu DIOZON CLEAR krému, aplikujte ho na vatový tampón a povytierajte ním sliznice v ústnej a v nosovej dutine. Počas dňa cmúľajte ASTOFRESH tablety, ktoré obsahujú antivírusovú látku cineol.
Organizmus potrebuje diétnejšiu stravu a dostatok tekutín!

Čomu sa vyhýbať?

Dodržiavajte nasledujúce pravidlá:
Vyhýbajte sa veľkým zhromaždeniam ľudí, nepite z cudzieho pohára, často siumývajte ruky, od kašľajúceho sa vzdiaľte aspoň na meter...

Ako sa choroba prenáša?

Chrípka do organizmu vstupuje cez výstelku nosohltana a očnými spojivkami. Nakaziť sa môžeme aj dotykom rúk, ktorými si následne pošúchame oči alebo si nimi zakryjeme ústa...
Inkubačná doba je asi 1– 8 dní, môžu sa vyskytnúť aj komplikácie, napríklad zápal pľúc.

Ako sa ochorenie prejavuje?

Teplota stúpa nad 39 ˚C, postihnutý trpí bolesťami svalov, nádchou, kašľom, zápalom v hrdle, slabosťou a únavou. Sprievodným javom chrípky bývajú aj hnačky.
Choroba je veľmi zákerná a nákazlivá.