ecomail.cz

Tromboserin a jeho účinná látka fruitflow® - zdravé riešenie


Tromboserin
má veľký vplyv na regeneráciu buniek a energetiku organizmu. Vďaka tomu si telo samé prirodzenou cestou upravuje problémy, ktoré sa spájajú s disharmóniou v meridiánoch.

Prípravok obsahuje osvedčené účinné rastliny, vitamíny a ďalšie aktívne látky, ktoré sa navzájom synergicky dopĺňajú. Jedna z najúčinnejších látok produktu Tromboserin je práve patentovaná látka fruitflow®.

Čo je to fruitflow®?
Je to prírodná vedecky podložená zložka, ktorá pomáha udržiavať optimálny prietok krvi. Obsahuje 37 bioaktívnych zložiek, z ktorých všetky mali preukázaný vplyv na aktivitu krvných doštičiek.

Kto ho objavil?
Bol objavený profesorom Asim Dutta – Roy vo Výskumnom ústave v Aberdeen v roku 1999. Je vyrobený z rajčín pomocou patentovaného procesu, ktorý je plne v súlade s technologickými procesmi. Je to stabilná vo vode rozpustná látka, bez chuti s neutrálnou vôňou a farbou.

Čo dokázali štúdie?
V desiatich štúdiách bolo potvrdené, že fruitflow® udržiava zdravé krvné doštičky a optimálny prietok krvi. Účinok nastupuje po 1,5 hodine po užití a pôsobí ďalších 18 hodín. Efekt bol dokázaný v 97 % prípadoch, čiže je ideálny na použitie do výživového doplnku Tromboserin. Vedľajšie účinky a alergie neboli potvrdené na dlhú dobu príjmu ani u mladších osôb.

Kto je v rizikovej skupine?
S pribúdajúcim vekom rastie riziko ochorenia srdca, ale rizikovou skupinou sú aj ľudia, ktorí trpia na vysoký krvný tlak, nadváhu, vysokú hladinu cholesterolu, fajčiari ako aj ľudia pod stresom.

Ako fruitflow® pôsobí?
Krvné doštičky sa môžu stať špicatými, čo znamená, že sú viac náchylné k zrážaniu. Fruitflow® pôsobí tak, že udržiava krvné doštičky hladké, aby sa zabránilo agregácii (zhlukovaniu) vo vnútri krvných ciev. Priaznivo ovplyvňuje vysoký krvný tlak a hladinu cholesterolu. „Fruitflow® pomáha udržiavať normálnu agregáciu krvných doštičiek, ktorá prispieva k zdravému prietoku krvi.“ Je to dôležité, pretože EFSA potvrdzuje takéto tvrdenie len vtedy, ak je vedecky dokázané.