ecomail.cz

Zabudnime na únavu!

Na boj s chronickou únavou všetkým odporúčam výživový doplnok Levamin, ktorý obsahuje koncentrát z vysokoúčinných rastlín. Pomôže nám získať nadhľad nad ťažkými životnými situáciami a čo najlepšie ich vyriešiť.

Ako zlepšíme energetiku tela

Vždy keď smev kríze, cítime sa bez energie, nemáme chuť do života, pomôže nám koncentrát výťažkov vysokoúčinných látok. Veľmi zaujímavou rastlinou, ktorú výživový doplnok Levamin obsahuje, je rozchodnica ružová, známa ako adaptogén. Uľahčuje prispôsobenie sa zložitým životným situáciám. Obsahuje látku p-tyrosol, ktorá aktivuje mozgovú kôru,zlepšuje myslenie a pamäť. Osvedčila sa proti chronickému stresu u ľudí, ale aj u zvierat. Je veľmi dobrá pre tých, ktorí trpia neustálou únavou a nedostatkom energie. Má ochranné účinky na pečeň, srdce a pľúca. Zlepšuje energetický potenciál tela, fyzickú výkonnosť a inteligenciu. Veľmi dobré výsledky sa dosiahli pri liečení chrípky, nádchy a iných problémovz nachladnutia. Výskumy potvrdili jej účinok na rôzne typy rakoviny a redukuje tiež toxicitu liekov používaných pri liečbe tohto ochorenia. Veľmi účinná je v kombinácii s ďalšími rastlinami obsiahnutými v bioinformačnom výživovom doplnku Levamin.

Kúpte si bioinformačné kvpaky LEVAMIN TU!

Účinné kombinácie

Pri chronickej únave je okrem užívania Levaminu dobré pridať aj bioinformačný výživový doplnok Geroclel bioenzým, ktorý aktivuje energiu obličiek. Obsahuje výťažky z kalifornských dážďoviek. Ich telesná tekutina obsahuje rôzne druhy enzýmov, ktoré, ako potvrdili výskumy, dokážu čistiť upchávajúce sa cievy. Dobré periférne prekrvenie je u unavených ľudí dôležité, pretože im pomáha okysličovať celé telo a cítiť sa tak sviežo. Energeticky vás podporí aj výživový doplnok Cytonic, ktorý obsahuje stimulačnú rastlinu Maytenus ilicifolia. Rastlina pochádza z Paraguaja a Indiáni ju využívajú ako afrodiziakum. Vvýskumy potvrdili protirakovinové účinky rastliny na tri typy rakovinových buniek, aj rakoviny kože – melanómu.

Autor: VLADIMÍR ĎURINA, bioterapeut