ecomail.cz

Zdravie z prírody - Element oheň


"Srdce vyživuje a ovláda všetky orgány, psychiku a emócie.“


TROMBOSERIN
Výživový doplnok TROMBOSERIN má veľký vplyv na regeneráciu buniek a energetiku organizmu. Prípravok obsahuje osvedčené účinné rastliny, vitamíny a ďalšie aktívne látky, ktoré sa navzájom synergicky dopĺňajú. Jedna z najúčinnejších je patentovaná látka fruitflow®. Je to prírodná, vedecky podložená zložka, ktorá pomáha udržiavať optimálny prietok krvi. Obsahuje 37 bioaktívnych zložiek, z ktorých všetky mali preukázaný vplyv na aktivitu krvných doštičiek. S pribúdajúcim vekom rastie riziko ochorenia srdca, ale rizikovou skupinou sú aj ľudia, ktorí trpia na vysoký krvný tlak, nadváhu, vysokú hladinu cholesterolu, fajčiari, ako aj ľudia pod stresom. Krvné doštičky sa môžu stať špicatými, čo znamená, že sú viac náchylné k zrážaniu.
Fruitflow® pôsobí tak, že udržiava krvné doštičky hladké, aby sa zabránilo agregácii (zhlukovaniu) vo vnútri krvných ciev. Priaznivo ovplyvňuje vysoký krvný tlak a hladinu cholesterolu. Fruitflow® pomáha udržiavať normálnu agregáciu krvných doštičiek, ktorá prispieva k zdravému prietoku krvi.


Lapacho červené
Legendárny strom Inkov Lapacho rastie najmä v brazílskych pralesoch a v Južnej Amerike, stáročia sa z neho získava kôra, ktorá má blahodárne účinky na ľudský organizmus. Už vládcovia Inkov a Vikingovia poznali jeho liečivé účinky a pravidelne ho popíjali ľudia, ktorí trpeli nedostatkom červených krviniek. Aj výskumy potvrdili, že kôra z Lapacho priaznivo ovplyvňuje dobrú krvotvorbu a prenos kyslíka v organizme.

Srdce a životospráva
„Ak chceme mať v v dobrej kondícii svoje srdce, mali by sme vedieť, čo vkladáme do úst, premýšľať o tom, čo je čerstvé, prírodné a čo je konzervované, staré, bez energie. Rozodne ak jete upravované potraviny, zvýšte zároveň príjem čerstvej zeleniny a ovocia. Tak z väčšej časti vykonpenzujete nedostatok energie v nehodnotnej potrave. Srdcu svedčí, keď obmedzíte príjem tukov. Majte na pamäti, že nadmerný príjem tukov a kalórií predstavuje náhly nápor pre vaše srdce, ktoré je nútené zvýšiť výkon, aby zaistilo proces trávenia. Neprejedajte sa a jedzte viackrát počas dňa a to v malých dávkach. Namiesto sladkých múčnikov, tučných jedál, vrátane tučného mäsa a smotanových ťažkých omáčok dávajte prednosť chudému mäsu, zeleninovej poplievke a šalátom. Ak vám stanovili diagnózu niektorého ochorenia srdca, je potrebné brať do úvahy príčinu vzniku ochorenia. Spoliehať sa len na elektrokardiograf nie je stopercentné. Keď vylúčime genetické oslabenie, môžeme napríklad zmerať EAV prístrojom už len dôsledok nerovnováhy obličiek a pečene. S normalizáciou funkcií týchto dvoch orgánov sa druhotne uzpraví aj činnosť srdca," hovorí bioterapeut Vladimír Ďurina.