ecomail.cz

Regeneračné centrum DIOCHI

Nájdete nás na Sabinovskej 4/A
(odbočka z Trnavskej 56) v BRATISLAVE
mobil: 0918 848 777
e-mail: bratislava.sabinovska@diochi.sk

Tešíme sa na vás v novom Relaxačno-regeneračnom centre DIOCHI.
V krásnych priestoroch vás obslúži vyškolený personál, ktorý vám odporučí produkty DIOCHI presne na mieru! Každý týždeň na vás čakajú zaujímavé akcie, kde vám predstavíme špecialistov v oblasti fytoterapie, psychológie, klasickej aj alternatívnej medicíny.

Galéria

KOZMETIKA v DIOCHI

Katarína Žužičová: VYNIKAJÚCA KOZMETIČKA PRE VÁS!

Katarína Žužičová, kozmetička -
študovala Tradičnú čínsku medicínu, oblasť dietetiky, venuje sa výžive, detoxikačným procesom na zlepšenie zdravotného stavu a  zostavovaniu jedálničkov na mieru. Potraviny v jedálničkoch vyberá na základe komplexnej diagnostiky, pomocou odberov krvi (v prípade chronických zdravotných problémov, pri vážnejších zdravotných stavoch), individuálnou diagnostikou tváre alebo diagnostickou metódou Kvantovej magnetickej rezonancie. "Jedálničky nastavujem individuálne na aktuálny stav klienta a dajú sa presne nastaviť na  chudnutie, priberanie, na kondíciu pri rôznych športových aktivitách ako aj na nárast svalovej hmoty, či pri liečbe rôznych zdravotných metabolických porúch."
Hlavnou činnosťou sú kozmetické ošetrenia pleti s  dermatologickým rozsahom.
"K pokožke pristupujem ako k celistvému orgánu, ktorý je zrkadlom celej kondície a celkového zdravia tela, ale aj psychiky."
Úspešne takýmto prístupom vie riešiť najrôznejšie problémy a hraničné stavy kože ako sú aj rôzne formy zápalov ( akné, ekzémy, seborea, rosacea...)

Pracuje s fytokozmetikou Vagheggi na dermatologickej úrovni, ktorá vie účinne riešiť všetky stavy kože. Je to kozmetika, ktorá má základné zloženie vyvinuté na báze fytoterapie tradičnej čínskej medicíny. Pri svojej práci využíva aj prírodnú bioinformačnú kozmetiku DIOCHI. K ošetreniu pleti používa tiež prístrojovú technológiu, ktorá len podporuje základné fyziologické funkcie kože tým, že pracuje nielen na povrchu, ale aj v hlbšej vrstve kože, na úrovni, kde je možné ovplyvniť metabolické procesy kože.

KEDY A KDE?
Na objednávku pracuje pre vás od pondelka do soboty!

KONTAKT: mobil: 0917 523 724
e-mail: katarina.zafira@gmail.com
BRATISLAVA, Sféra klub DIOCHI Bratislava - Sabinovská 4/A

Členovia klubu DIOCHI majú 20% zľavu na  ošetrenie!