ecomail.cz

VIRAIMUN

obsahuje betaglukány z húb na silnú imunitu

posilnenie imunity * zvyšuje pohyblivosť spermií, plodnosť mužov a žien * pozitívne pôsobenie na lymfatický systém a kardiovaskulárny systém

Diochi Sk ponúka - prírodný prípravok s obsahom betaglukánov z "húb nesmrteľnosti": shiitake, maitake, reishi a kordyceps čínsky

VIRAIMUN kapsuly sú prípravok obsahujúci kombináciu betaglukánov a  fytolátok, ktoré posilňujú imunitu, pozitívne pôsobia na lymfatický a kardiovaskulárny systém, zvyšujú pohyblivosť spermií a plodnosť u mužov aj žien. Vhodné sú aj pri onkologických ochoreniach. 
Obsah: 80 kapsúl, cena: 27,74 €

Diochi SK ponúka bylinný prírodný produkt
určený na silnú imunitu.

Český bioterapeut Vladimír Ďurina zostavil originálnu receptúru. Kombináciou účinných látok sme vyvinuli prípravok, na silnú imunitu, ktorý má antibakteriálne, protiplesňové, antivírusové účinky. Obsahuje výťažky z húb shiitake, maitake, reishi, kordyceps čínsky, bazalku pravú a arginín. Vysoký obsah minerálov, vitamínov skupiny B a enzýmov.

Prečo je podľa lekárky vhodný VIRAIMUN pri posilnení imunity?

"VIRAIMUN kapsuly sú preparát obsahujúci betaglukány z húb, ktoré sú známe svojimi výraznými účinkami na posilnenie obranného systému. Veľmi dobre pôsobí pri posilňovaní imunity u detí, ale aj u dospelých, najmä tam, kde ide o oslabenie imunity, ktoré nie je spôsobené autoimunitnými problémami. Tam sa VIRAIMUN javí ako preparát číslo jeden. Prispieva najmä k posilneniu bielych krviniek T lymfocytov, ktoré sú označované ako CD4. ," hovorí MUDr. Lenka Hodková

VIRAIMUN obsahuje betaglukány z týchto húb

Leskokôrka lesklá (Ganoderma lucidum)

O Reishi sa hovorí, že je hubou nesmrteľnosti, že je hubou vysokej duchovnosti. Je tonikum najvyššej triedy, podporuje dlhovekosť. V tradičnej čínskej medicíne sa využíva pri rakovine aj pri degeneratívnych ochoreniach. 

Cordyceps čínsky (Cordyceps sinensis)

Je to neobyčajná huba a je tradičným prostriedkom čínskej medicíny už viac ako 1 200 rokov. Jej domovom sú vysokohorské územia v Číne a v Tibete. Aplikuje sa pri alergickcých ochoreniach, astme, ekzémoch. Uznávaná je pre antidepresívne, omladzujúce a protirakovinové účinky.

Trsovnica lupeňovitá (Grifola frundosa)

Táto veľká jedlá huba nesie aj názov kráľovná húb. Rastiev USA, Kanade, Číne aj v Európe. Darí sa jej najmä na duboch. Aké benefity prináša? Priaznivo ovplyvňuje obranyschopnosť. Je zdrojom minerálov, vlákniny a vitaminov akupiny B.

Húževnatec jedlý (Lentinula edodes)

V čínskej tradičnej medicíne sa táto drevokazná huba veľmi cení, pretože je silný adaptogén. V Japonsku je dokonca rozšírený názor, že pravidelné užívanie tejto huby predlžuje život. Okrem aktivačného účinku na organizmus má silné antioxidačné vlastnosti a pôsobí ako lapač voľných radikálov.


„Prípravok VIRAIMUN je vhodný, ak trpíte opakovaným nachladnutím, zápalom mandlí, stredného ucha, virózami, infekciami, močových ciest a inými opakujúcimi sa ochoreniami.“ 

MUDr. LENKA HODKOVÁ

„Čínska tradičná medicína využíva huby Shiitake, Maitake, Reishi a Cordyceps na posilnenie organizmu pri rôznych zdravotných problémoch.“ 

MVDr. ELENA JANDOVÁ

Na posilnenie imunity ešte odporúčame:

ASTOFRESH KVAPKY

ASTOFRESH
TABLETY

CDF
KAPSULY

TROMBOSERIN KAPSULY

Prečo si vybrať prírodné produkty značky DIOCHI?

100 % kvalita zo Slovenska

Autorom receptov produktov je bioterapeut Vladimír Ďurina. Vyrábame ich z najkvalitnejších bylín na Slovensku a v Čechách.

Prírodné bylinné produkty

Všetky produkty sú prírodné, bylinné a zostavené na základe princípov tradičnej čínskej medicíny.

Na trhu od roku 2004

Sme na trhu od roku 2004 a za naše produkty sme získali mnohé medzinárodné ocenenia.

Tisíce spokojných zákazníkov

Za nami stoja tisíce spokojných zákazníkov, ktorí pravidelne využívajú náš unikátny systém regenerácie a detoxikácie organizmu.

Ďalšie produkty DIOCHI * fytolátky priaznivo ovplyvňujú imunitu, vírusy, baktérie a plesne

VITAMÍN CITRUS

VITAMÍN TROPIC

SAGRADIN KVAPKY

DEVIRAL PLUS
KAPSULY

LIPODESTRON KAPSULY

DiNAvir
KVAPKY

BIOMINERÁL
KVAPKY

DIVOKÝ POMARANČ

PRUNELLA VULGARIS

KUSTOVNICA ČÍNSKA

RUŽA
STOLISTÁ

Prečítajte si o betaglukánoch a bylinkách

HUBY NESMRTEĽNOSTI

"Čínska tradičná medicína stáročia využíva huby Shiitake, Maitake, Reishi a Cordyceps na posilnenie organizmu pri rôznych zdravotných problémoch," píše vo svojom článku MVDr. Elena Jandová, doktorka hygieny výživy.

RASTLINY PRE ZDRAVIE - SLEZ LESNÝ 

Používa sa pri zápale a katare priedušiek, kašli, laryngitíde a faryngitíde a žalúdočných problémoch. Stimuluje činnosť čriev a zvyšuje účinnosť vitamínu P.

DRAČIA KRV - CROTON LECHLERI

Croton lechleri je vysoký, štíhly strom, ktorý rastie v tropických oblastiach Južnej Ameriky. U nás je známy ako Dračia krv a cenený je pre svoje antibakteriálne, antivírusové a antioxidačné účinky.

RASTLINY PRE ZDRAVIE - SLEZ LESNÝ 

Používa sa pri zápale a katare priedušiek, kašli, laryngitíde a faryngitíde a žalúdočných problémoch. Stimuluje činnosť čriev a zvyšuje účinnosť vitamínu P.

AKO NA LETNÉ VIRÓZY

Virózy a prechladnutie nám znepríjemnia život predovšetkým v zime, často nás prekvapia aj v letných mesiacoch. Chrániť by sme sa mali pred prievanom, chladenými nápojmi a klímou.

CÉČKO NABIJE ENERGIOU

Asi jeden človek z troch trpí nedostatkom vitamínu C. Optimálny príjem je 500 až 1000 mg vitamínu C denne a to najmä počas rochorení.