ecomail.cz

AKO si vybrať vhodný produkt?

Vyrobili sme pre vás prírodné bioinformačné produkty, ktoré podporujú zdravie, krásu a vitalitu. Ako si vyberiete vhodný produkt pre Vás?

1. Podľa problému, ktorý vás trápi

Aby ste mohli sami určiť prípravok, ktorý je vhodný pre vás, stačí poznať, akými zdravotnými problémami trpíte. Na určenie, ktorý produkt je pre vás vhodný môžete použiť aj náš test, kliknite TU: Otestujte sa! Napríklad, keď máte problém so žalúdkom, použite Astomin, ktorý harmonizuje meridián žalúdka. Začnite s tým prípravkom, ktorý má vplyv na meridián, s ktorým sa spája váš problém. O meridiánoch sa dozviete viac aj na našej stránke v sekcii Základy čínskej medicíny.

2. Spýtajte sa vyškoleného poradcu DIOCHI

Vhodný prípravok pre vás dokáže určiť náš  poradca, ktorý absolvoval špeciálne školenia a všetky naše výrobky vynikajúco pozná; kliknite TU: Kontakty. S Diochi spolupracujú aj lekári, môžete sa na nich obrátiť aj prostredníctvom našej internetovej poradne, kliknite TU: Poradňa zdravia.

3. Počúvajte svoju intuíciu

Intuícia je naším najlepším radcom, len jej musíme nechať priestor na to, aby nám mohla poradiť. Počúvajme ju. Ona napovie, ktorý prípravok potrebujeme na regeneráciu svojho tela aj duše. Pozorne si pozrite naše bioinformačné výživové doplnky a zistíte, ktorý vás oslovuje najviac. Prezrite si farbu výrobku, kvetinu na obale, alebo sa sústreďte na celkový dojem z produktu. Naše dlhoročné skúsenosti skutočne potvrdzujú, že intuícia Vám pomôže pri správnej voľbe.

4. Využite analytický prístroj pre vitalitu organizmu.

Vyskúšajte niektorý z overených EAV prístrojov. Informujte sa o nich v našich kluboch DIOCHI; kliknite TU: Kontakty.

Lekárka radí

Lekárka radí

Potrebujete poradiť s užívaním produktov DIOCHI? Napíšte priamo našej doktorke hygieny výživy MVDr. Elena Jandová, ktorá má dlhoročné skúsenosti s produktmi DIOCHI.

Čo je Sféra?

Čo je Sféra?

Predstavujeme vám komplexný systém regenerácie tela, ktorý sa volá Sféra. Jeho autorom je český bioterapeut Vladimír Ďurina, ktorý sa venuje otázkam, ako prírodnou cestou prinavrátiť človeku zdravie a vitalitu.

Regenerácia vo Sfére

Regenerácia vo Sfére

Spoznajte učenie o energiách tak, ako ich využívali v prospech svojho zdravia dávne civilizácie Egypta a ďalších častí sveta. My sme ho využili pri vytváraní kompozícií našich produktov.

Regenerácia v 5 elementoch

Regenerácia v 5 elementoch

Tradičná čínska medicína predstavuje komplex viacerých odborov a ozdravných činností zameraných na skvalitnenie života človeka. Cieľom je dosiahnuť spriechodnenie tokov energií, zharmonizovať yin a yang a zároveň aj telo.