ecomail.cz

Prípravky DIOCHI mi vrátili čuch

Už pekných pár rokov som zároveň pacientkou aj lekárkou. Podobne ako mnoho iných ľudí trpím astmou, alergiou s nádchou a nosovými polypmi.

Moje zdravotné problémy trvajú roky a priviedli ma k opakovaným operáciám nosných mandlí a postupne aj k úplnej strate čuchu. Hoci to nie je smrteľne vážny problém, človeku to poriadne strpčí život. Už neovoniam absolútne nič. Vôňu kvetov, stromov, jedál si len predstavujem. No necítim ani dym či plyn a zápachy. Kolegovia radili a robili, čo mohli, liečili ma ako najlepšie vedeli. Ale čuch sa mi nevrátil. Po 5-tich rokoch som sa vyrovnala s tým, že budem "bez nosa". Vtedy mi dcéra povedala o prípravkoch DIOCHI, absolvovala som niektoré prednášky a nechala si poradiť, čo mám užívať.  "Nemám čo stratiť, vyskúšam," povedala som si. Tak som asi pol roka postupne užívala kvapky DETOXIN, INTOCEL, VENISFÉR, DIOCEL a GEROCEL BIOENZÝM kapsuly. V kombinácii po troch.

„Veď ja voniam - cítim!“

Počas jedného dňa som sa v práci ponáhľala a idúc po chodbe som si v duchu hovorila: "Čo to tu všetko tak príšerne vydezinfikovali? Kto má v tom robiť celý deň?! Bože - veď ja voniam - cítim!" Skoro som odpadla, keď som si to uvedomila. Mám dobrý nos! A potom som behala a do radu som ovoniavala, čo sa dalo. Bála som sa, že to je len na chvíľku alebo, že sa mýlim. Ale nos fungoval. je to už pol roka. Som nadšená, unesená, šťastná a vďačná. Rozprávam to všetkým známym aj mojim pacientom. Len neviem, ktorý prípravok to bol. Zrejme to bola ich kombinácia. Takže ďakujem a radím všetkým - skúšajte, užívajte, verte a vydržte užívať prípravky dlhší čas. Ešte raz úprimne ďakujem. Prajem Vám všetkým veľa radosti zo života, zdravie a šťastie.

AUTORKA: Alica