ecomail.cz

Artrizone zabral na boľavé kríže

Bol január a prepadli ma silné bolesti v oblasti krížov, ktoré sa rozšírili na celú chrbticu. Bolesť som cítila pri každom pohybe. Ležala som na posteli a mala som pocit, že už sa ani nepohnem. K posteli som bola ako prikovaná.

Musela som vynaložiť veľmi veľkú námahu, aby som sa vôbec dopravila k lekárke.Celú cestu som absolvovala v predklone, lekár mi predpísal antibiotiká.Celý týždeň som takmer bez pohnutia ležala v posteli a stav sa zlepšil len nepatrne. Našťastie som počúvala rádio a v Českom rozhlase ma zaujal rozhovor s bioterapeutom Vladimírom Ďurinom. Na internete som vyhľadala stránku DIOCHI, objavila krém Artrizone, hneď som si ho išla do Sféra klubu DIOCHI kúpiť a ponáhľala sa ho vyskúšať. Bola streda, začala som si natierať kríže a asi po piatich dňoch som sa v posteli mrvila, aby som si našla správne miesto na ležanie. Zapraskalo mi v krížoch, zabolelo a v tom bolo po bolesti.

"Zrazu som zistila, že sa pohybujem  bez bolesti."

Pokojne som sa mohla otočiť na bok, no po nepríjemných skúsenostiach posledných dní som sa pre istotu viac nehýbala. Ráno som sa zobudila sa opatrne som sa začala posúvať z postele, no zistila som, že sa môžem pohybovať,kráčať, vyrovnať sa a to všetko bez bolestí! Bola som nadšená. Oblasť nad krížami som si neustále natierala a postupne sa mi vrátila aj ohybnosť a krém užívam stále. Som veľmi rada, že som sa dozvedela o spoločnosti DIOCHI, tieto vynikajúce produkty som odporučila celej rodine, keďže vnuk je celiatik s oslabenou imunitou. A aj mnohí známi pocítili úľavu od svojich zdravotných problémov, keď začali užívať prípravky DIOCHI. Pánovi Vladimírovi Ďurinovi, autorovi produktov DIOCHI prajem všetko dobré, veď jeho produkty uzdravujú ľudí takmer zázračne!

AUTORKA: pani Helena