ecomail.cz

STOP zapáleným prieduškám

Vlani v lete som sa vďaka produktom DIOCHI za týždeň zbavila silného zápalu priedušiek. Mojimi pomocník mi vtedy boli DiNAvir, Astofresh kvapky a Sagradin. Do týždňa som bola fit!

Aj po odznení ochorenia som s užívaním neprestala, len som znížila dávkovanie a pekne doužívala kompletné balenia. Odvtedy nemám, našťastie,s prieduškami žiadne problémy. Neoddeliteľnou súčasťou výbavy mojej kabelky sa stali Astofresh tablety. Obľúbila som si ich, pretože pomáhajú chrániť priedušky, osviežia dych a najmä pozitívne naladia myseľ. Zásoby DiNAviru doma stále dopĺňam, podávala som ho v zime partnerovi, keď ho trápila viróza a teplota. On sám bol prekvapený, akú silu v sebe ukrýva tento bylinný produkt. Už po dvoch dňoch od prepuknutia virózy sa mu neuveriteľne uľavilo. S prípravkami DIOCHi mám však ešte jednu neuveriteľnú skúsenosť. Od detstva ma trápili časté angíny, päťkrát do roka mi lekárka naordinovala antibiotiká a keď som mala sedem rokov, skončila som v nemocnici so silným zápalom močových ciest a napadnutými obličkami.

„Astofresh tablety som si obľúbila, pretože príjemne osviežia dych aj myseľ.“

Mandle mi neskôr vybrali, ale močový cesty sa do poriadku nedali.V zrelom veku ma začali trápiť fóbie, úzkosť, no nevedela som, že podľa čínskej medicíny oslabené obličky môžu spôsobovať tieto psychické  nerovnováhy. Svoje problémy som pripisovala veľkému náporu stresu, či hormonálnej nerovnováhe. Pred dvoma rokmi som začala pravidelne užívať prípravok Diocel, ktorý obsahuje fytolátky priaznivo ovplyvňujúce činnosť obličiek a močového mechúra. Spočiatku som si kvapky dávkovala v minimálnom množstve, teraz ich užívam ho dlhodobo a moje fóbie sa začali pomaly vytrácať. Našťastie, nemusím užívať žiadne chemické preparáty priaznivo ovplyvňujúce psychický stav. Pochopila som, že keď túžim byť vitálna najlepšie je zotrvať pri 100 % bylinných produktoch DIOCHI. Kupujem si najčastejšie Intocel, Sagradin, Astrofresh, Gerocel, Astomin, Detoxin a VistaClear, vždy si jeden vyberiem, ktorý užívam popri Dioceli. Krémy Venisfér a Detoxin sú tiež vynikajúce! Začala som ich používať na tvár a rodina aj priatelia si všimli, akú mám krásnu pleť. Mám už päťdesiat, preto som sa potešila,že vynikajúco zaberajú aj proti vráskam! V budúcnosti sa podelím o ďalšie vynikajúce skúsenosti, lebo ich mám s produktami DIOCHI mnoho! Ak mám napríklad obdobie, kedy si rada zamaškrtím, čo sa u mňa vždy nelichotivo prejaví na postave, dám si večer pár kvapiek Intocelu. Potom mi už nehrozia nočné nájazdy na obsah chladničky! No najmä mi tento produkt spolu s Astominom krásne upravil aj zažívanie. Astomin sa mi osvedčil aj ako životobudič po večierku, na ktorom sa popije trochu viac... Viem, že produkty DIOCHI je potrebné užívať dlhodobo, vtedy naplno rozvinú svoju silu. Sama na sebe som zistila, ktorý produkt mi robí najlepšie, pretože my sami vlastnému telu rozumieme najlepšie.Ak máme problém, počúvajme varovné signály včas a pokúsme sa ich riešiť a inou ako chemickou cestou. Som veľmi vďačná, že ja som si vybrala cestu prírodných výživových doplnkov a vďaka trpezlivému užívaniu som sa sama na sebe presvedčila, aké úžasné výsledky sa vďaka nim dajú dosiahnuť. Prajem celému tímu DIOCHI Slovakia veľa úspechov a bioterapeutovi Vladimírovi Ďurinovi a MUDr.Lenke Hodkovej ďakujem za ich cenné rady.

AUTORKA: Pani Milena