ecomail.cz

Krásna jar s Diochi

Keď mi v jeden pekný jarný deň po vyšetrení priateľka a odborná lekárka povedala „vitaj medzi nami alergikmi,“ čosi sa vo mne vzbúrilo. Aj keď som jej dôverovala, nechcela som svojej novej diagnóze uveriť.

Moje vnútro kričalo: „nie, ja nechcem byť alergik“! Medzi alergikov patrila aj moja lekárka. Informovala o medikamentóznej liečbe, ktorú sama na vlastnej koži zažívala. Začal sa niekoľkoročný kolotoč. Každú jar som si pravidelne chodila pre dávky antihistaminík. Po čase ich museli lekári vymeniť za iné, zrejme silnejšie, keďže tie predchádzajúce „už asi neúčinkovali“. Hneď, ako som pocítila známe šteklenie v očiach, v nose,v dutinách vedela som, že opäť prišiel čas trápení trvajúci najmenej päť až šesť týždňov. Lekári mi pridali ďalšie liečivá ako spreje do nosa, inhalátor na dýchanie, keďže vraj bolo počuť z mojich pľúc pískanie... „...a teda už mám, popri všetkej liečbe aj astmu!“ nechcelo sa mi veriť ďalej. Žila som v začarovanom kruhu. Naviac, necítila som pozitívnu zmenu, lieky len utlmovali alergické signály môjho organizmu. Patrím k tým, ktorí spolu s rodinou dlhé roky dodržiavajú pravidlá správnej životosprávy. Dôverujem homeopatia v kuchyni uprednostňujem vegetariánske jedlá. Preto som cítila, že musí jestvovať aj iné riešenie... Moja vnútorná tichá vzbura trvala niekoľko rokov a našťastie ma nenechala na pokoji. Minulý rok som sa definitívne rozhodla, rozlúsknuť vlastným poznaním a pričinením môj problém s alergiou. Hľadala som novú cestu zdravia pomocou alternatívnej liečba našla som produkty spoločnosti DIOCHI.

„Ako som sa po rokoch rozlúčila s alergiou.“

Začiatkom roka veľmi ochorela moja mamina a bola prvá v našej rodine, ktorá vyskúšala Baktevir, Sagradin, Deviral a neskôr Detoxin, Diocel, skvelé čajíky a neskôr ďalšie prípravky DIOCHI. To už sa opäť pomaly blížilo moje kritické jarné obdobie. Našťastie ma moje každoročné trápenie nedobehlo, pretože som začala včas užívať skvelé prípravky DIOCHI. A potom prišla jar. Ale trápenie s alergiou ma po dlhých rokoch obišlo! Nádherné ročné obdobie plné rozkvitnutých kvetín a vôní som si vďaka prípravkom Detoxin, Diocel, Baktevir a ďalšími užila plnými dúškami. Prvá jar po dlhých rokoch bez antihistaminík. Zo začarovaného kruhu alergií vedie cesta von! Samozrejme, že som veľa čítala o vlastnostiach prípravkov DIOCHI a pomáhali mi skvelé informácie na stránke www.diochi.sk. Absolvovala som odbornú diagnostiku,nadšená som bola z dostupných prednášok, a seminárov DIOCHI. A teda,spolu s preparátmi sme, celá naša rodina, zaradili do života zásady komplexného systému regenerácie tela s názvom Regenerácia vo Sfére, ktorej autorom je bioterapeut Vladimír Ďurina. Tohtoročná jar bola skvelým prevratom v mojom živote s pozitívnym vplyvom nielen na moje zdravie, ale aj celej rodiny a dnes už aj blízkych priateľov. Veľmi si cením, že informácie o prípravkoch sú také zrozumiteľné a otvorené. Každý prípravok DIOCHI svojím popisom zloženia a účinkov dáva silnú pomocnú ruku a je tou potrebnou „soľou nad zlato“ pre každého, kto sa zaujíma o zlepšenie svojho zdravia celostnú regeneráciu.Pri dnešnom vysokom tempe života a informačnej záťaže je pre nás šťastím, že sú tu ľudia, zasvätili svoj život alternatívnej medicíne a dali nám tak možnosť, prírodnou cestou podporovať svoje zdravie. S mojou rodinou sme za to veľmi vďační.A na záver poznámočka: No, nie je to krásne, keď mi moja 84 ročná babina povie: „Potrebujem Venisfér!“ ... Áno, tešíme sa na ďalšie skvelé a originálne prípravky génia DIOCHI.

AUTORKA: Pani Vierka