ecomail.cz

"Dobrý spánok vďaka DIOCHI"

Vždy som sa zaujímala o prírodnú liečbu a bylinky. Preto som navštívila Sféra klub DIOCHI, aby mi poradil čo s tmavofialovými kruhmi pod očami a zlým spánkom.

Vyškolená poradkyňa mi odporučila produkt DIOCEL, pretože tmavofialové kruhy pod očami hovorili o oslabenej energetickej dráhe obličiek. Našťastie som žiadnymi problémami s močovými cestami netrpela. Len ako malé dievčatko ma sužoval silný zápal močového mechúra, trpela som opakovanými angínami a aj tieto ochorenia sú prejavmi oslabeného meridiánu obličiek. Začala som teda užívať DIOCEL kvapky a ešte NERVAMIN, ktorý mi mal pomôcť so spánkom. Až také rýchle zlepšenie som však nečakala! Spánok začal byť už po pár dňoch užívania NERVAMINU hlbší a kvalitnejší. Ráno som sa v posteli zobudila oddýchnutá a plná energie. Po pár týždňoch na mňa čakalo ešte ďalšie príjemné prekvapenie, s ktorým som vonkoncom nepočítala.

Úplne mi zmizli bolesti počas menštruácie, ktorými som trpela každý mesiac! A odvtedy sa už nikdy neobjavili nielen intenzívne kŕče, ale ani psychická nepohoda a napätie, ktoré som pred menzesom pociťovala.

Spánok začal byť už po pár dňoch užívania NERVAMINU hlbší a kvalitnejší. “

Bola som nadšená! Potom som sa dozvedela, že NERVAMIN obsahuje okrem iného aj prírodné fytoestrogény z bylín, ktoré majú aj priaznivý účinok na hormonálny systém žien.
Som veľmi vďačná spoločnosti DIOCHI za skvalitnenie zdravia nielen môjho, ale aj mojich blízkych. Teším sa na objavovanie pozitívnych účinkov ďalších skvelých produktov.

AUTORKA: Zuzana z Piešťan