ecomail.cz

Dobré skúseností s DIOCHI

Vďaka novým preparátom DIOCHI maminke zmizol dlhoročný kašeľ, problém s močovým mechúrom a mne nepríjemná bradavica. Mamička sa sťažovala sa na problémy s močovým mechúrom. Novinkou roka 2013 bol DiNAvir, chcela som ho vyskúšať a kúpila v akcii tri balenia. Povedala som jej, že je to prípravok na mieru pre ňu.

Účinné fytolátky priaznivo ovplyvňujú močový mechúr a pôsobia až na úroveň DNA.“ Maminku však trápil aj dlhotrvajúci kašeľ. Vybrala sa k lekárke a tá jej z vyšetrenia krvi zistila, že má prekročené hodnoty plesní v krvi.Predpísala jej štyri balenia antibiotík. Po tom, ako užila prvé dve pilulky jej zostalo veľmi zle a spolu so sestrou sme ju ratovali fyzicky aj psychicky. Nasadili sme jej betaglukany a vytlačili leták z internetu - ako na plesne. Ryžová diéta, minimum pečiva a lapacho čaj. Po piatich  týždňoch, bola spokojná aj lekárka aj mamička. Kašľala omnoho menej ale využívala do konca roka ešte tri balenia produktu DiNAvir. Bol január 2014 a v jednu sobotu mi hovorí: „Úplne mi zmizol kašeľ! Akosi zázračne mi prešiel po viac ako desiatich rokoch.“

„Maminka, zázračne mi takmer po desiatich rokoch zmizol kašeľ!“

V tom čase sa mi spravila nepekná bradavica v ľavej časti hrudníka. Pozorne som si prečítala leták od ďalšej novinky DIOCHI Intocel kapsúl. Zobrala som Diozon krém a zamiešala do neho obsah jednej kapsuly Intocelu. Postup som zopakovala.Krémovala som každý deň. Po dvoch mesiacoch už som mala pokožku krásnu, zdravú a čistú. Podobných príbehov som s prípravkami DIOCHI zažila už oveľa viac. Raz som sa rozprávala s pani, ktorá mala štvorročné dieťatko. Celá rodina štyri roky v noci poriadne nespala, pretože malá v noci behala po byte. Stačilo tri dni užívania prípravku určeného na pečeň a bolo po dlhoročnom probléme...Ďakujem Danke Šmičkovej, konateľke DIOCHI Slovakia aj bioterapeutovi Vladimírovi Ďurinovi, autorovi produktov DIOCHI za ich úžasné vedomosti a úsilie,ktoré vynaložili, aby sme dnes mohli pomôcť sebe aj druhým. Ďakujem za lektorov,lekárov a ľudí, ktorých som mohla za tie roky na seminároch a prednáškach Sféra klubov DIOCHI stretnúť.

AUTORKA: Pani Zuzka